Degustace

Degustace

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Je ochutnávka vín, během které sommelier provádí degustující daným počtem vín, zpravidla 3 až 12 vzorků. Podává výklad o odrůdě, pěstiteli a výrobci, včetně charakteristiky vína a specifik oblasti, ze které pochází. Při této degustaci hosté sedí a poslouchají výklad. Degustaci je možno provádět podle požadavků klienta ve vybraných prostorách.

 

INFORMATIVNÍ

Je ochutnávka vín, při které má sommelier na akci vytvořeno pevné pracoviště, ke kterému hosté libovolně přicházejí ochutnat jednotlivé vzorky doprovázené fundovaným výkladem o odrůdě, pěstiteli a výrobci, včetně charakteristiky vína a specifik oblasti, ze které pochází.

POCHOZÍ

Je ochutnávka vín za doprovodu sommeliera pro skupinu v počtu 2 až 15  osob. Během této degustace vypráví sommelier své zážitky z vinařství zpestřené o veselé příhody ze života a práce vinařů. Nedílnou součástí je výklad o odrůdě, pěstiteli a výrobci, včetně charakteristiky vína a specifik oblasti, ze které pochází. Pokud se nedohodne jinak, probíhá tato degustace v prostorách vinařství.

SOMMELIERSKÁ SHOW

Je ochutnávka netradičních vín, při které sommelier vypráví o vínech a předvede speciální metody otvírání lahví.

  • sabrage sektů
  • otvíraní archivních vín žhavými kleštěmi
  • otvírání za pomocí elektrického proudu

Naši sommelieři Vám pomohou sestavit vinný lístek pro akce všeho druhu. Spolupracujeme s cateringovými společnostmi, a proto na Vaše přání zajistíme raut či celodenní menu tak, aby souznělo s našim vínem a Vašimi touhami. Naším mottem je, že nic není nemožné. Rádi Vám vytvoříme degustaci šitou na míru.

Těšíme se na setkání u vína!

Vinařství Rauš

Od hroznu k plné lahvi, toto vinařství ví jak potěšit a upoutat.

DOPORUČUJI

Jara VLK Suský
Jara VLK SuskýRytíř vína

Vinařství Rauš

Skvěle jsme se bavili, vína byla famozní. Toto vinařství rozhodně stálo

za TO.

Míša
Miša a AndreaAZ