Stále se staráme

Stále se staráme

Stále se staráme

Péče o vinohrad je nikdy nekončícím cyklem, jak by se mohlo zdát – vinohradníci mají přes zimu volno a užívají si zasloužené odměny za svou celoroční práci, ale opak je pravdou.

Pan Jedlička je naším exkluzivním pěstitelem již více než 20 let a i přes jeho úctyhodný věk stále dohlíží na vitálnost jeho vinic osobně s důkladností jemu vlastní.

Vinohrad potřebuje péči celý rok a to bez ustání, nyní je období zastřihávaní vinohradu, které přináší pěstitelům povinnost vyrazit do řádků a postarat se, aby vinohrad v létě plodil.

Určitě si umíte představit s jakou láskou pan Jedlička přistupuje ke své práci a to po desítky let. Samozřejmě na to není sám a oporou mu je jeho syn František.

Vinařství Rauš zpracovává většinovou produkci vinohradů pana Jedličky. Proto si nesmírně vážíme jeho práce, otevřenosti a lásky, kterou vinici dává, abychom my mohly vyprodukovat ta nejkvalitnější vína.

DĚKUJEME

autor: BA. Miroslav Rauš ml.

31671 Comments


    Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 23068848 bytes) in /www/doc/www.vinarstviraus.cz/www/wp-includes/class-walker-comment.php on line 185